| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Noblelift |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SC08EC |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 8.000 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | / 2025 |
| More information | |
| location | Calle |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 230 kg |
| Platform frembygning | 500 mm |
| længde | 1.880 mm |
| Bredde | 760 mm |
| Højde | 2.180 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 74.360 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2009