| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Noblelift |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SC 10EN |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 10.000 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V / 232Ah / (Neu) / 2024 |
| More information | |
| Extra udstyr | Plattformvorschub 900mm, Wechselstromversorgung auf der Plattform, Absturzsicherung |
| location | Wendelstein |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 230 kg |
| Kapacitet | 230 kg |
| Egenvægt | 2.375 kg |
| Platform frembygning | 900 mm |
| længde | 2.480 mm |
| Bredde | 810 mm |
| Højde | 2.320 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 100.890 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Wir haben neben diesem Noblelift Modell noch ca. 150 Gabelstapler, Lagertechnikgeräte, Schubmaststapler & Hebebühnen in unserem Lager Wendelstein bei Nürnberg. Besuchen Sie die Homepage von Fiegl Gabelstapler. Mietkauf & Finanzierung zu günstigen Konditionen sind für uns jederzeit machbar. Gerne kaufen wir auch Ihren Gebrauchten an, auch ohne dass Sie ein Fahrzeug bei uns erwerben. Unsere Mitarbeiter beraten Sie gerne ausführlich zu diesem SC 10EN. | |
| (Machine Translation): | |
| Ud over denne Noblelift-model har vi også omkring 150 gaffeltrucks, lagerudstyr, reachtrucks og løfteplatforme i vores Wendelstein-lager nær Nürnberg. Besøg Fiegl Forklifts hjemmeside. Lejekøb & finansiering til fordelagtige betingelser er muligt for os til enhver tid. Vi køber også gerne dit brugte køretøj, også uden at du har købt et køretøj hos os. Vores medarbejdere rådgiver dig gerne i detaljer om denne SC 10EN. |
Medlem siden: 2008