| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Noblelift |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SC 08EC |
| Årgang | 2021 |
| Arbejdshøjde | 8.000 mm |
| Driftstimer | 1 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| More information | |
| location | Bremen - Hemelingen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 230 kg |
| Kapacitet | 230 kg |
| Egenvægt | 1.500 kg |
| Platform frembygning | 900 mm |
| længde | 1.900 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Højde | 2.200 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 88.928 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2020