| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Noblelift |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SC 06E |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 5.900 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V / 100Ah / 2025 |
| More information | |
| Extra udstyr | Plattformvorschub 600mm, Wechselstromversorgung auf der Plattform, Absturzsicherung |
| location | Wendelstein |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 240 kg |
| Kapacitet | 240 kg |
| Egenvægt | 990 kg |
| Platform frembygning | 600 mm |
| længde | 1.520 mm |
| Bredde | 760 mm |
| Højde | 1.910 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 59.034 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Wir haben neben diesem Noblelift Modell noch ca. 150 Gabelstapler, Lagertechnikgeräte, Schubmaststapler & Hebebühnen in unserem Lager Wendelstein bei Nürnberg. Besuchen Sie unsere Homepage www.fiegl-gabelstapler.de - Mietkauf & Finanzierung zu günstigen Konditionen sind für uns jederzeit machbar. Gerne kaufen wir auch Ihren Gebrauchten an, auch ohne dass Sie ein Fahrzeug bei uns erwerben. Unsere Mitarbeiter beraten Sie gerne ausführlich zu diesem SC 06E. | |
| (Machine Translation): | |
| Ud over denne Noblelift-model har vi også omkring 150 gaffeltrucks, lagerudstyr, reachtrucks og løfteplatforme i vores Wendelstein-lager nær Nürnberg. Besøg vores hjemmeside www.fiegl-gabelstapler.de - Lejekøb & finansiering til gunstige betingelser er muligt for os til enhver tid. Vi køber også gerne dit brugte køretøj, også uden at du har købt et køretøj hos os. Vores medarbejdere vil med glæde rådgive dig i detaljer om denne SC 06E. |
Medlem siden: 2008