| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | NOBLELIFT |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SC 10 EN |
| Stelnummer | 90210400051 / Inail: 2022/2/00387/MO |
| Årgang | 2021 |
| Arbejdshøjde | 10.000 mm |
| Driftstimer | 58 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V |
| More information | |
| location | Vignola (MO) |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 230 kg |
| Kapacitet | 230 kg |
| Egenvægt | 2.775 kg |
| længde | 2.450 mm |
| Bredde | 820 mm |
| Højde | 2.360 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 111.341 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2009