| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | NCT |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SJY4.8 Semi electrique New |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 6.800 mm |
| Platformhøjde | 4.800 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 2 * 12/60 V/Ah |
| More information | |
| Extra udstyr | ** If you are a dealer, ask special dealer price, this is end customer price with a message here **Si tu eres distribuidor, pregunta precio especial distribuidor con un mensaje aqui, este es precio cliente final |
| location | Lora Estepa |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 300 kg |
| Kapacitet | 300 kg |
| Egenvægt | 475 kg |
| længde | 1.301 mm |
| Bredde | 740 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 34.376 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Precio para cliente final
¿eres distribuidor? escribeme y te dare precio barato para distribuidor Altura de elevación 4800 mm Altura picking 6800 mm Unidad de potencia Semi-electrico Capacidad nominal 300 kg Cargador 24V-10A integrado Tamaño plataforma 1170*600 mm Batería 2 * 12/60 V/Ah Ancho total 740 mm Largo total 1300 mm Peso de servicio 475 kg Consumo cargador 0.3Kw | |
| (Machine Translation): | |
| Endelig kundepris
Er du distributør? Skriv mig og giv dig billig pris for distributør Højdehøjde 4800 mm Plukhøjde 6800 mm Effektenhed Semi-elektrisk Nominel kapacitet 300 kg Oplader 24V-10A integreret Platformstørrelse 1170*600 mm Batteri 2 * 12/60 V/Ah Samlet bredde 740 mm Total længde 1300 mm Servicevægt 475 kg Oplader forbrug 0,3 kW |