| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Manitou |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | 140SC |
| Årgang | 2015 |
| Driftstimer | 1.359 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| More information | |
| location | Skive |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 363 kg |
| Egenvægt | 5.039 kg |
| længde | 3.760 mm |
| Bredde | 1.750 mm |
| Højde | 2.740 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| 2 hjuls styret 230V til kurv undefined undefined undefined Kubota D1105 |
Medlem siden: 2018