| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | LGMG |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | SR0818D |
| Stelnummer | LWJAS081010750012 |
| Årgang | 2022 |
| Arbejdshøjde | 9.700 mm |
| Driftstimer | 488 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| Særligt drev | 4 hjuls drift |
| More information | |
| location | Tilburg |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 480 kg |
| længde | 3.760 mm |
| Bredde | 1.790 mm |
| Højde | 2.580 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 104.244 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Typ: Scherenhebebühne; Baujahr: 2022; zGG: 4.170 kg; Motormarke: Kubota; CE-Kennzeichnung; Referenznummer: BE2920; FIN: LWJAS081010750012 | |
| (Machine Translation): | |
| Type: sakseløft; Byggeår: 2022; GVW: 4.170 kg; Motormærke: Kubota; CE-mærkning; Referencenummer: BE2920; VIN: LWJAS081010750012 |
Medlem siden: 2023