| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Hangcha |
| Type | Sakse arbejds platform |
| Model | 160XEN |
| Årgang | 2023 |
| Arbejdshøjde | 15.700 mm |
| Platformhøjde | 13.700 mm |
| Driftstimer | 10 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V/200AH |
| More information | |
| Extra udstyr | Blitzleuchte, Alarmton bei Fahrbewegung, Überlastsensor, Stromausfallschutz |
| location | Rheinberg |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 230 kg |
| Egenvægt | 3.240 kg |
| længde | 2.840 mm |
| Bredde | 1.400 mm |
| Højde | 2.640 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 133.015 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |