| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | 24V / 225Ah / GNB (Toyota-Exide) / 2024 |
| Årgang | 2024 |
| Driftstimer | 0 |
| Bredde | 726 mm |
| Vægt | 524 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 50.813 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2005