| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | industrie automation |
| Type of charger | Oplader andre |
| Model | Flexy Plus E 24V/60A |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Ampere | 60 A |
| AC Voltage | Schuko 230V |
| Årgang | 2025 |
| More information | |
|---|---|
| Additional Equipment | Fahrzeugstecker: REMA 80A, Netzstecker: Schuko 230V, neues flexy Plus E Batterieladegerät E 24V/60 A, inkl. Kabel und Stecker REMA 80A, passend für Batterien 421-560 Ah, Standard PzS, Netzstecker Schuko 230V , , Lagergerät - NEU - |
| location | Garching bei München |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 3.624 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2012