| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | IEB |
| Type of charger | Oplader andre |
| Model | Filon FUTUR E 230 G 24/70 B25-FP T |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Ampere | 70 A |
| AC Voltage | CEE 16A |
| Årgang | 2010 |
| More information | |
|---|---|
| Additional Equipment | Fahrzeugstecker: REMA 160A, Netzstecker: CEE 16A, Ladegerät mit EUW, gebrauchtes IEB Batterieladegerät 24V/70A, mit Elektrolytumwälzung, inkl Kabel und Stecker REMA 160A, Netzstecker 16A |
| location | Friedberg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 2.615 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2003