| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Teupen |
| Type | Led arbejdsplatform |
| Model | LEO18 GT plus |
| Årgang | 2017 |
| Arbejdshøjde | 18.000 mm |
| Platformhøjde | 16.000 mm |
| Driftstimer | 300 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Bære køretøj | Anhänger |
| Driftmiddel | Hybrid |
| More information | |
| Extra udstyr | Raupenarbeitsbühne inkl. Spezialanhänger, Kundendienst, UVV/DGUV3-Prüfung neu |
| location | Singen |
| Dimensions | |
|---|---|
| Rækkevidde sideværts | 8.500 mm |
| Kurvelast | 200 kg |
| Kapacitet | 200 kg |
| Egenvægt | 2.650 kg |
| længde | 5.200 mm |
| Bredde | 780 mm |
| Højde | 1.990 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 313.882 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Raupenarbeitsbühne inkl. Spezialanhänger, Kundendienst, UVV/DGUV3-Prüfung neu | |
| (Machine Translation): | |
| Bæltearbejdsplatform inklusive specialtrailer, kundeservice, ny UVV/DGUV3 test |
Medlem siden: 2011