| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Palfinger |
| Type | Lastvogns platform |
| Model | P240 AXE (ISUZU M1) |
| Stelnummer | Matricola n. 44 246 209 - INAIL: 2022/2/00287/MO |
| Årgang | 2022 |
| Arbejdshøjde | 23.000 mm |
| Driftstimer | n/a |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | Diesel |
| More information | |
| location | Vignola (MO) |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 250 kg |
| Kapacitet | 250 kg |
| Egenvægt | 3.500 kg |
| længde | 5.390 mm |
| Bredde | 2.100 mm |
| Højde | 2.890 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2009