| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Tennant |
| Type | Gulvvaskemaskiner |
| Model | i mop XL Plus |
| Stelnummer | imopXLPlusNEU |
| Driftmiddel | El |
| Årgang | 2025 |
| Driftstimer | 0 |
| Fejebredde | 460 mm |
| længde | 351 mm |
| Bredde | 480 mm |
| Højde | 1.199 mm |
| Vægt | 27 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24V / 9Ah / (Neu) / 2025 |
| location | Dinslaken |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| - Produktivität (pro Stunde) theoretisches Max: 1.800 qm - Batterielaufzeit (100% Ladung), max. Laufzeit in Min.: 85 - Batterieladezeit (100% Ladung) – max. Ladezeit in Std.: 5 - Das Gerät wird inklusive Batterie und passendem Ladegerät angeboten | |
| (Machine Translation): | |
| - Produktivitet (pr. time) teoretisk max: 1.800 kvm - Batterilevetid (100 % opladning), max. driftstid i minutter: 85 - Batteriopladningstid (100% opladning) - max. opladningstid i timer: 5 - Enheden tilbydes inklusiv batteri og passende oplader |
Medlem siden: 2003