| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Tennant |
| Type | Gulvvaskemaskiner |
| Model | i mop Lite |
| Stelnummer | imopLiteNEU |
| Driftmiddel | El |
| Årgang | 2025 |
| Driftstimer | 0 |
| Fejebredde | 368 mm |
| længde | 340 mm |
| Bredde | 430 mm |
| Højde | 1.200 mm |
| Vægt | 17 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 18V / 12Ah / (Neu) / 2025 |
| location | Dinslaken |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| - Produktivität (pro Stunde) theoretisches Max 1.400 qm - Batterielaufzeit (100% Ladung), max. Laufzeit in Min. 70 - Batterieladezeit (100% Ladung) – max. Ladezeit in Std.* 3.5 - Das Gerät wird inklusive Batterie und passendem Ladegerät angeboten. | |
| (Machine Translation): | |
| - Produktivitet (pr. time) teoretisk max 1.400 kvm - Batterilevetid (100% opladning), max. køretid i min. 70 - Batteriopladningstid (100% opladning) - max. opladningstid i timer* 3,5 - Enheden tilbydes inklusive batteri og passende oplader. |
Medlem siden: 2003