| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Noble |
| Type | Gulvvaskemaskiner |
| Model | ANB510 |
| Stelnummer | ANB510NEU |
| Driftmiddel | El |
| Årgang | 2025 |
| Driftstimer | 0 |
| Fejebredde | 580 mm |
| længde | 1.030 mm |
| Bredde | 580 mm |
| Højde | 1.045 mm |
| Vægt | 220 kg |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24V / 120Ah / (Neu) / 2025 |
| location | Dinslaken |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| - Theoretische Reinigungsleistung: 2.570 m² pro Stunde - KI-gestützter Scheuersaugroboter für gewerbliche Flächen - Autonome Navigation mit moderner 3D-LiDAR-Technologie - Leistungsstarker NVIDIA Xavier AI Edge-Computing-Chip für intelligente Routenplanung und Umgebungsanpassung - Hohe Sicherheit durch 360°-Sensorik - Robuste, langlebige Bauweise - Wartungsarm und per OTA-Updates ohne Techniker aktualisierbar | |
| (Machine Translation): | |
| - Teoretisk rengøringsydelse: 2.570 m² i timen - AI-understøttet scrubber-støvsugerrobot til kommercielle områder - Autonom navigation med moderne 3D LiDAR-teknologi - Kraftig NVIDIA Xavier AI edge computing-chip til intelligent ruteplanlægning og miljøtilpasning - Høj sikkerhed takket være 360°-sensorer - Robust, holdbar konstruktion og opdatering med lav vedligeholdelse og OTA-opdatering tekniker |
Medlem siden: 2003