| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Kodiak |
| Type | Gulvvaskemaskiner |
| Model | K19 26C Walzen |
| Driftmiddel | El |
| Årgang | 2026 |
| Driftstimer | 10 |
| Suction Width | 940 mm |
| Brush Pressure | 113 kg |
| Working width | 660 mm |
| områdets ydeevne | 2.500 m²/h |
| Opløsningstank | 72 l |
| Genvindingstank | 72 l |
| Beholderkapacitet | 8 l |
| længde | 1.350 mm |
| Bredde | 740 mm |
| Højde | 980 mm |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24 V 215 Ah AGM Batterien |
| Extra udstyr | Inkl. Garantie // Batterieladegerät On-Board |
| location | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2022