| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Kodiak |
| Type | Gulvvaskemaskiner |
| Model | K12R Orbital |
| Driftmiddel | El |
| Årgang | 2025 |
| Driftstimer | 10 |
| Suction Width | 838 mm |
| Working width | 510 mm |
| områdets ydeevne | 1.858 m²/h |
| Opløsningstank | 45 l |
| Genvindingstank | 57 l |
| længde | 1.250 mm |
| Bredde | 640 mm |
| Højde | 960 mm |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | AGM 24 V 140 Ah |
| Extra udstyr | Orbital Scheuersaugmaschine mit 20 Zoll Pad (510mm) ; AGM Wartungsfreie Batterien mit 140 Ah; Onboard Ladegerät; Delux-Fil Schlauch; inkl. 1 Jahr Garantie |
| location | Marthalen |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2022