| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 1.200 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | 24V / 225Ah / Hoppecke |
| Årgang | 2016 |
| Driftstimer | 4.446 |
| længde | 700 mm |
| Bredde | 800 mm |
| Vægt | 988 kg |
| Tilbydes fra | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2010