| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 1.000 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | 2 x 12 Volt |
| Årgang | 2017 |
| Driftstimer | 444 |
| Stelnummer | 90519151 |
| længde | 1.800 mm |
| Bredde | 1.270 mm |
| Vægt | 510 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 21.671 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2016