| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 2.500 kg |
| Last center | 500 mm |
| Batteri | 80V / 620Ah / 2016 |
| Årgang | 2016 |
| Driftstimer | 6.500 |
| længde | 2.365 mm |
| Bredde | 1.195 mm |
| Vægt | 4.845 kg |
| Tilbydes fra | sofort |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 73.981 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Rental per/day from | på forespørgsel |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Wir weisen ausdrücklich darauf hin, dass die vorstehenden Ausführungen zum Gerät keine zugesicherten Eigenschaften darstellen. Diese sind direkt beim zuständigen Verkäufer in unserem Hause abzufragen, relevant sind aber letztendlich nur die Angaben/Eigenschaften gemäß dem Inhalt des Kaufvertrages. | |
| (Machine Translation): | |
| Vi gør udtrykkeligt opmærksom på, at ovenstående udsagn om enheden ikke repræsenterer garanterede egenskaber. Disse kan rekvireres direkte hos den ansvarlige sælger i vores virksomhed, men i sidste ende er det kun oplysningerne/karakteristika ifølge købskontraktens indhold, der er relevante. |

Medlem siden: 1998