| Machine | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Kapacitet | 1.600 kg |
| Last center | 600 mm |
| Batteri | 48V / 775Ah / GNB (Toyota-Exide) / (Neu) / 2025 |
| Årgang | 2018 |
| Driftstimer | 1.112 |
| Engine/Charger | Ladegerät: GNB (Toyota-Exide) 48V / 120Ah |
| længde | 1.790 mm |
| Bredde | 1.270 mm |
| Vægt | 3.851 kg |
| Tilbydes fra | frei zum Verkauf |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 171.869 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2005