| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Durwen |
| Kapacitet | 2.600 kg |
| Åbningsbredde | 560 - 1.960 mm |
| ISO-klasse | 3 |
| Last center | 0 |
| Årgang | 2020 |
| Egenvægt | 560 kg |
| Alm. | |
|---|---|
| location | Koniusza |
| Dimensions | |
|---|---|
| Gaffellængde | 1.200 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 8.967 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2015