| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Durwen |
| Kapacitet | 3.200 kg |
| ISO-klasse | 3 |
| Last center | 600 |
| Årgang | 2018 |
| Egenvægt | 635 kg |
| Alm. | |
|---|---|
| location | Koniusza |
| Dimensions | |
|---|---|
| Byggebredde | 1.200 mm |
| Egen tyngdepunkt | 225 mm |
| Mål lastenhed | 185 mm |
| Gaffellængde | 1.150 mm |
| Gaffelbredde | 80 mm |
| Gaffeltykkelse | 60 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 22.418 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2015