| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Durwen |
| Kapacitet | 2.600 kg |
| ISO-klasse | 3 |
| Last center | 600 |
| Årgang | 2020 |
| Egenvægt | 540 kg |
| Alm. | |
|---|---|
| location | Koniusza |
| Dimensions | |
|---|---|
| Egen tyngdepunkt | 250 mm |
| Mål lastenhed | 165 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 16.441 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2015