| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Hako |
| Type | Feje/sugemaskiner |
| Model | B 1200 RH |
| Driftmiddel | El |
| Årgang | 2025 |
| Driftstimer | 0 |
| Fejebredde | 1.160 mm |
| Suction Width | 1.160 mm |
| Working width | 1.160 mm |
| Beholderkapacitet | 130 l |
| længde | 1.998 mm |
| Bredde | 1.142 mm |
| Højde | 1.520 mm |
| More information | |
|---|---|
| Batteri | 24 V / 420 Ah |
| Extra udstyr | Seitenbesen links, Komfortsitz, Front-Beleuchtungsanlage |
| location | Mühlhausen |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2024