| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | JLG |
| Type | Ekspeditionsvogn |
| Model | Toucan 12 Plus |
| Årgang | 2026 |
| Arbejdshøjde | 12.650 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 48V / 260Ah / 2026 |
| More information | |
| location | AMPASS |
| Dimensions | |
|---|---|
| Rækkevidde sideværts | 6.050 mm |
| Kurvelast | 200 kg |
| Kapacitet | 200 kg |
| Egenvægt | 4.900 kg |
| længde | 3.650 mm |
| Bredde | 1.200 mm |
| Højde | 1.990 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2003