| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | JLG |
| Type | Ekspeditionsvogn |
| Model | Ecolift 2,2 |
| Årgang | 2018 |
| Arbejdshøjde | 4.200 mm |
| Driftstimer | n/a |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| More information | |
| location | Crailsheim |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 150 kg |
| Egenvægt | 305 kg |
| længde | 1.415 mm |
| Bredde | 745 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| - unbegrenzte Hubvorgänge - maximale Arbeitshöhe: 4,20m - maximale Plattformhöhe: 2,20m - Aufstandsfläche: 1,28 x 700 mm - Zugelassene Tragfähigkeit: 150 kg (1 Person plus Werkzeug) - Maximale Handkraft: 200 N - Maximale Neigung: 0 Grad - Maximale Windstärke: Einsatz nur im Innenbereich, 0 (Null) mph - Maximale Radlast: 234 kg - Schallddruckpegel: weniger als 70 dBa - Selbstverriegelnde Bremse, wenn angehoben - Anhebung nur bei Betrieb - Hubmechanismus-Sperre | |
| (Machine Translation): | |
| - ubegrænsede løfteoperationer - maksimal arbejdshøjde: 4,20m - maksimal platformshøjde: 2,20m - Kontaktareal: 1,28 x 700 mm - Godkendt bæreevne: 150 kg (1 person plus værktøj) - Maksimal håndkraft: 200 N - Maksimal hældning: 0 grader - Maksimal vindstyrke: Kun indendørs brug, 0 (nul) mph - Maksimal hjulbelastning: 234 kg - Lydtryksniveau: mindre end 70 dBa - Selvlåsende bremse, når den er hævet - Forøg kun under drift - Løftemekanisme lås |

Medlem siden: 2001