| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Genie |
| Type | Ekspeditionsvogn |
| Model | GR 15 |
| Årgang | 2025 |
| Arbejdshøjde | 6.520 mm |
| Driftstimer | 0 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| Batteri | 24V / 225Ah / 2016 |
| More information | |
| location | TIORL/WIEN SOFORT |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kurvelast | 227 kg |
| Kapacitet | 227 kg |
| Egenvægt | 994 kg |
| Platform frembygning | 510 mm |
| længde | 1.350 mm |
| Bredde | 750 mm |
| Højde | 1.570 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 74.654 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2003