| Batteri Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Midac |
| Battery type | PzS |
| Model | 40x4MDL125-CT |
| Serienr | 30539M1 |
| Nominal Voltage | 80 V |
| Battery capacity | 500 Ah |
| Årgang | 2022 |
| Preparation date | 01-09-2025 |
| More information | |
|---|---|
| længde | 1.025 mm |
| Bredde | 685 mm |
| Højde | 780 mm |
| Warranty | 3 mån |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 27.569 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |

Medlem siden: 2015