| Batteri Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Midac |
| Battery type | ukendt |
| Model | 24 Volt I 2 PZS 250 |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Battery capacity | 250 Ah |
| Årgang | 2020 |
| More information | |
|---|---|
| længde | 0 mm |
| Bredde | 0 mm |
| Højde | 0 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | på forespørgsel |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Zwischenverkauf, Änderungen und mögliche Irrtümer vorbehalten. Hersteller: Midac Typ/Modell: 24 Volt, 2PzS250 Baujahr: 2020 Abmessungen: DIN B Optischer Zustand: Gut Leistung: 94 % Säurestand: 1,29 Stecker: SBE 160 rot Auf Wunsch übernehmen wir auch die Entsorgung Ihrer Altbatterie. | |
| (Machine Translation): | |
| Med forbehold af mellemliggende salg, ændringer og mulige fejl. Producent: Midac Type/Model: 24 Volt, 2PZS250 År med konstruktion: 2020 Dimensioner: DIN B Optisk tilstand: Tarmens ydelse: 94 % surhedsgrad: 1,29 stik: SBE 160 rød på anmodning, vi overtager også bortskaffelsen af u200bu200bdit gamle batteri. |

Medlem siden: 2000