| Batteri Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Midac |
| Battery type | Batteri andre |
| Model | 12x3MDL125-CT |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Battery capacity | 375 Ah |
| Årgang | - |
| Preparation date | 18-06-2025 |
| More information | |
|---|---|
| længde | 798 mm |
| Bredde | 215 mm |
| Højde | 795 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 7.099 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2010