| Batteri Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Midac |
| Battery type | Batteri andre |
| Model | ? |
| Nominal Voltage | 24 V |
| Battery capacity | 465 Ah |
| Årgang | - |
| Preparation date | 27-02-2024 |
| More information | |
|---|---|
| længde | 798 mm |
| Bredde | 216 mm |
| Højde | 798 mm |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 5.604 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2010