| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Skyjack |
| Type | Andet |
| Model | SJ III 3219 |
| Årgang | 2016 |
| Arbejdshøjde | 7.700 mm |
| Platformhøjde | 5.700 mm |
| Driftstimer | 358 |
| Bære køretøj | |
|---|---|
| Driftmiddel | El |
| More information | |
| location | Düsseldorf |
| Dimensions | |
|---|---|
| Kapacitet | 227 kg |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 28.769 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
| Slutkundebemærkning | |
|---|---|
| Hinweis : Bildhintergrund mit KI generiert / Fahrzeugdarstellung unbearbeitet
Fahrzeuge können jederzeit besichtigt werden (Standort Düsseldorf). Bitte vereinbaren Sie einen Besichtigungstermin. Irrtümer und Zwischenverkauf vorbehalten. | |
| (Machine Translation): | |
| Bemærk: Billedbaggrund genereret med AI / køretøjsrepræsentation uredigeret
Køretøjer kan ses til enhver tid (Düsseldorf-lokation). Aftal venligst en fremvisningsaftale. Der tages forbehold for fejl og forudgående salg. |
