| Machine Data | |
|---|---|
| Fabrikat | Hako |
| Type | ***andet *** |
| Model | CITYMSTER 85 |
| Driftmiddel | Bensin |
| Årgang | - |
| Driftstimer | n/a |
| Working width | 1.200 mm |
| områdets ydeevne | 5.400 m²/h |
| Opløsningstank | 80 l |
| længde | 2.430 mm |
| Bredde | 850 mm |
| Højde | 1.280 mm |
| Vægt | 540 kg |
| More information | |
|---|---|
| location | Gijón |
| Priser | |
|---|---|
| Salgspris ekskl. Moms | 4.484 DKK |
| Forhandlerpris | Log ind for at få adgang |
Medlem siden: 2023