| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Stolzenberg |
| Typ konstrukce | Zametací sací stroj |
| Typ | KSE 910 |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | - |
| Počet hodin provozu | n/a |
| Šíře zametání | 900 mm |
| Suction Width | 700 mm |
| Working width | 900 mm |
| plošný výkon | 2.500 m²/h |
| Kapacita zásobníku | 70 l |
| Délka | 1.150 mm |
| Šířka | 790 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hmotnost | 105 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Speciální vybavení | Maschine ist nachgesehen, geprüft, Besen OK, Batterie gebraucht, Staubfilter OK |
| Lokalita | Ophoven – Kinrooi |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 38.958 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2023