| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 32.000 kg |
| Rok výroby | 2011 |
| Počet hodin provozu | 10.404 |
| Číslo podvozku | 3321213 |
| Motor/Nabíječka | MERCEDES |
| Délka | 5.500 mm |
| Šířka | 2.550 mm |
| Hmotnost | 10.000 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2004