| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Nosnost | 5.000 kg |
| Baterie | 80V |
| Rok výroby | 2018 |
| Počet hodin provozu | 2.410 |
| Motor/Nabíječka | Ladegerät: |
| Hmotnost | 8.000 kg |
| Warranty | 6 months |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 778.272 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| Boční posuvy |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| 3. ventil, 4. ventil, Pracovní světla vzadu, Pracovní světla vpředu, Topení, Provozní licence, Plná kabina, Arbeitsscheinwerfer in LED |
Členem od: 2001