| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 30.000 kg |
| Těžiště | 1.000 mm |
| Rok výroby | 2008 |
| Počet hodin provozu | 2.314 |
| Číslo podvozku | HR11566 |
| Motor/Nabíječka | Deutz, Typ TCD 2013 L6 2V ARG |
| Převodovka | Hydrostatisch |
| Délka | 4.850 mm |
| Šířka | 2.725 mm |
| Hmotnost | 36.100 kg |
| K dispozici od | sofort, Zwischenverkauf vorbehalten |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| Boční posuvy, Pozicionéry vidlic, 760 mm bis 2.150 mm (Ak - Ak Gabeln). |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Weitere Daten auf Anfrage | |
| (Machine Translation): | |
| Další údaje na vyžádání |
Členem od: 2015