| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 4.999 kg |
| Rok výroby | 2026 |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Délka | 6.620 mm |
| Šířka | 2.530 mm |
| Hmotnost | 14.600 kg |
| Warranty | 24 months |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 3.621.296 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |
| Přídavná zařízení | |
|---|---|
| Anbaugeräte Schaufel, Arbeitsbühne, 5t. Lasthaken etc. auf Anfrage verfügbar |
| Speciální vybavení | |
|---|---|
| Endlos drehbar, Radio, Funkfernbedienung für Anbaugeräte, Klappstützen |
Členem od: 2001