| Machine | |
|---|---|
| Druh pohonu | Diesel |
| Nosnost | 4.000 kg |
| Těžiště | 500 mm |
| Baterie | / ( ) |
| Rok výroby | 2017 |
| Počet hodin provozu | 2.009 |
| Číslo podvozku | TLL1590456 |
| Motor/Nabíječka | Kubota KU_V3800T |
| Hmotnost | 13.700 kg |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 1.652.210 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Denní cena pronájmu od | na vyžádání |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Bedienelemente: 2x Joystick / Anbaugeräte: FEM-Gabelträger + Zinken / Funkfernbedienung | |
| (Machine Translation): | |
| Ovládací prvky: 2x joystick / příloha zařízení: FEM vidlice Carrier + hroty / dálkové dálkové ovládání |
Členem od: 2019