| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Bolzoni |
| Nosnost | 1.400 kg |
| Šířka rozevření | 820 - 2.150 mm |
| Třída ISO | 2 |
| Těžiště | 500 |
| Rok výroby | 2016 |
| Vlastní hmotnost | 525 kg |
| Obecné | |
|---|---|
| Lokalita | Koniusza |
| Rozměry | |
|---|---|
| Vlastní těžiště | 220 mm |
| Velikost přední části | 300 mm |
| Délka vidlic | 800 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 104.769 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2015