| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Dulevo |
| Typ konstrukce | Stroj na drhnutí a vysávání |
| Typ | RO25-100W |
| Druh pohonu | Elektro |
| Rok výroby | 2020 |
| Počet hodin provozu | 122 |
| Délka | 2.050 mm |
| Výška | 2.210 mm |
| Hmotnost | 2.180 kg |
| Další informace | |
|---|---|
| Baterie | 36V |
| Speciální vybavení | Safety light, Rundumleuchte |
| Lokalita | Bremen |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2010