| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Noblelift |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | SC10EN |
| Číslo podvozku | SC10ENNEU |
| Rok výroby | 2025 |
| Pracovní výška | 10.000 mm |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Baterie | 24V / 232Ah / (Neu) / 2025 |
| Další informace | |
| Lokalita | SC10ENNEU |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 230 kg |
| Nosnost | 230 kg |
| Vlastní hmotnost | 2.390 kg |
| Výsuv plošiny | 900 mm |
| Délka | 2.480 mm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 2.360 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2003