| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Noblelift |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | SC08EC |
| Číslo podvozku | Stock |
| Rok výroby | 2025 |
| Pracovní výška | 7.800 mm |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 24V / 200Ah / (Neu) / 2025 |
| Další informace | |
| Lokalita | Dinslaken |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 113 kg |
| Nosnost | 230 kg |
| Vlastní hmotnost | 1.550 kg |
| Výsuv plošiny | 900 mm |
| Délka | 1.885 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1.990 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | na vyžádání |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
Členem od: 2003