| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Noblelift |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | SC08EC |
| Rok výroby | 2025 |
| Pracovní výška | 8.000 mm |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | / 2025 |
| Další informace | |
| Lokalita | Calle |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 230 kg |
| Výsuv plošiny | 500 mm |
| Délka | 1.880 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 2.180 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 241.794 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |

Členem od: 2009