| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Noblelift |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | SC 10EN |
| Rok výroby | 2025 |
| Pracovní výška | 10.000 mm |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 24V / 232Ah / (Neu) / 2024 |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Plattformvorschub 900mm, Wechselstromversorgung auf der Plattform, Absturzsicherung |
| Lokalita | Wendelstein |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 230 kg |
| Nosnost | 230 kg |
| Vlastní hmotnost | 2.375 kg |
| Výsuv plošiny | 900 mm |
| Délka | 2.480 mm |
| Šířka | 810 mm |
| Výška | 2.320 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 328.711 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Wir haben neben diesem Noblelift Modell noch ca. 150 Gabelstapler, Lagertechnikgeräte, Schubmaststapler & Hebebühnen in unserem Lager Wendelstein bei Nürnberg. Besuchen Sie die Homepage von Fiegl Gabelstapler. Mietkauf & Finanzierung zu günstigen Konditionen sind für uns jederzeit machbar. Gerne kaufen wir auch Ihren Gebrauchten an, auch ohne dass Sie ein Fahrzeug bei uns erwerben. Unsere Mitarbeiter beraten Sie gerne ausführlich zu diesem SC 10EN. | |
| (Machine Translation): | |
| Kromě tohoto modelu Noblelift máme v našem skladu Wendelstein u Norimberku také asi 150 vysokozdvižných vozíků, skladové vybavení, retraky a zvedací plošiny. Navštivte domovskou stránku Fiegl Forklift. Nákup a financování pronájmu za výhodných podmínek je u nás možné kdykoliv. Rádi také vykoupíme vaše ojeté vozidlo, a to i bez toho, abyste si vozidlo od nás kupovali. Naši zaměstnanci vám s tímto SC 10EN rádi podrobně poradí. |
Členem od: 2008