| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Noblelift |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | SC 06E |
| Rok výroby | 2025 |
| Pracovní výška | 5.900 mm |
| Počet hodin provozu | 0 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Baterie | 24V / 100Ah / 2025 |
| Další informace | |
| Speciální vybavení | Plattformvorschub 600mm, Wechselstromversorgung auf der Plattform, Absturzsicherung |
| Lokalita | Wendelstein |
| Rozměry | |
|---|---|
| Zatížení koše | 240 kg |
| Nosnost | 240 kg |
| Vlastní hmotnost | 990 kg |
| Výsuv plošiny | 600 mm |
| Délka | 1.520 mm |
| Šířka | 760 mm |
| Výška | 1.910 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 192.104 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Wir haben neben diesem Noblelift Modell noch ca. 150 Gabelstapler, Lagertechnikgeräte, Schubmaststapler & Hebebühnen in unserem Lager Wendelstein bei Nürnberg. Besuchen Sie unsere Homepage www.fiegl-gabelstapler.de - Mietkauf & Finanzierung zu günstigen Konditionen sind für uns jederzeit machbar. Gerne kaufen wir auch Ihren Gebrauchten an, auch ohne dass Sie ein Fahrzeug bei uns erwerben. Unsere Mitarbeiter beraten Sie gerne ausführlich zu diesem SC 06E. | |
| (Machine Translation): | |
| Kromě tohoto modelu Noblelift máme v našem skladu Wendelstein u Norimberku také asi 150 vysokozdvižných vozíků, skladové vybavení, retraky a zvedací plošiny. Navštivte naši domovskou stránku www.fiegl-gabelstapler.de - Nákup a financování pronájmu za výhodných podmínek je pro nás kdykoli možné. Rádi také vykoupíme vaše ojeté vozidlo, a to i bez toho, abyste si vozidlo od nás kupovali. Naši zaměstnanci vám s tímto SC 06E rádi podrobně poradí. |
Členem od: 2008