| Technické údaje o stroji | |
|---|---|
| Výrobce | Manitou |
| Typ konstrukce | Pracovní plošina s nůžkovým zdvihem |
| Typ | 120 SE |
| Rok výroby | 2014 |
| Pracovní výška | 11.750 mm |
| Počet hodin provozu | 428 |
| Vozík s nakládacím zařízením | |
|---|---|
| Druh pohonu | Elektro |
| Další informace | |
| Lokalita | Apeldoorn |
| Rozměry | |
|---|---|
| Nosnost | 317 kg |
| Vlastní hmotnost | 2.791 kg |
| Délka | 2.410 mm |
| Šířka | 1.170 mm |
| Výška | 2.390 mm |
| Ceny | |
|---|---|
| Cena (bez DPH) | 176.334 CZK |
| Cena pro obchodníka | Přihlášení k získání přístupu |
| Poznámka pro koncového zákazníka | |
|---|---|
| Allgemein. Produktionsland: France. Zustand. CE-Typ: CE. Weitere Informationen: Typ: Scherenhebebühne; Baujahr: 2014; Antrieb: Rad; Hubhöhe: 975 cm; CE-Kennzeichnung; Allgemeiner Zustand: sehr gut; Referenznummer: KH10016 | |
| (Machine Translation): | |
| Obvykle. Země výroby: Francie. Stav. CE typ: CE. Další informace: Typ: Nůžková zvedací plošina; Rok výstavby: 2014; Pohon: kolo; Výška zdvihu: 975 cm; označení CE; Celkový stav: velmi dobrý; Referenční číslo: KH10016 |

Členem od: 2004